Матеріали, які можете подати для участі у сайті:

 1. Коротка інформація про автора (місце народження, освіта, фах, основні творчі досягнення). Максимально до 1 тис. знаків.

 2. Контактні координати автора – телефон, адреса поштова й електронна, дата народження (ця інформація для нашої команди, оприлюднюється е-мейл).

 3. Анотації п’єс за таким принципом: назва (великі літери), жанр (малі, курсив), кількість чоловічих і жіночих ролей (Чоловічих ролей - …, жіночих - …); короткий синопсис; інформація про переклади твору іншими мовами, публікації, постановки, відзнаки преміями (до 700 знаків, приклади оформлення дивіться на сайті).

 4. Подаються повні версії анонсованих п’єс (електронні варіанти), або фрагменти.

 5. Фото автора і, за бажанням, фото з вистав за п’єсами. До фото з вистав в окремому файлі зазначте: номер фото, прізвище автора, назву вистави, театр, режисера, автора чи джерело фото і зображених акторів - за бажанням. 

 6. Вся інформація і тексти надсилаються окремими файлами, які називаються так: прізвище автора, а далі відповідно: біо, фото, назва п’єси і anot (всі разом) або play – все латинськими літерами. Якщо назва довга – то перші два слова.

 7. Якщо маєте пропозиції відносно інших рубрик, просимо надсилати окремо із зазначенням рубрики, фото – окремими файлами, відео – посилання.

 8. Переклади п’єс – анотації за такою ж схемою, іноземні п’єси можуть подаватися фрагментами із контактами для надсилання повних варіантів.   

 9. Статті до рубрики «про п’єси» надсилаються в одному файлі, де на початку коротка інформація про автора, бажано з фото автора - окремим файлом.

 10. Статті до рубрики про вистави можна надсилати аналогічно до рубрики «про п’єси», але з одним фото з вистави. Або посилання на оприлюднені статті (бажано). 

 11. Новини – коротка інформація (до 700 знаків) про подію, де в першій фразі – головна сутність, з одним фото окремим файлом.

 12. Фото, або відеоролики (посилання) вистав надсилаються окремими файлами, в окремому текстовому файлі зазначаються: номер фото, автор, назва вистави, театр, режисер, автор чи джерело фото і зображені актори (за бажанням). 

 13. Книги подаються з координатами видавництва, анотацією, фото обкладинки.

Просимо надіслати всі матеріали українською мовою (крім перекладів) Times New Roman 12, 1 інтервал за адресою сайту: drama@i.ua

Упорядники сайту можуть редагувати всі матеріали (крім текстів п’єс і статей). Пріоритет надається фаховим апробованим текстам, але дебюти теж можливі і бажані. Зауважте, що упорядники не розміщують твори, де пропагують расизм, нацизм, рашизм, комунізм тощо.

Сайт робиться поки на волонтерських засадах, тому просимо бути уважними до оформлення і будемо раді дієвій допомозі, особливо в поширенні і фінансуванні сайту.

З повагою,

Упорядники сайту

 • Facebook Basic Black
 • Twitter Basic Black
 • Instagram Basic Black

Центр Леся Курбаса - 2017 - ГО Джойфест ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now