НОВИНИ травень 2018

ІІ відкритий фестиваль української драми «Дніпро.Театр.UA»

У Дніпрі відбувся вже ІІ Відкритий театральний фестиваль української драматургії «Дніпро.Театр.UA», організований директором Телетеатру Ольгою Волошиною в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». У програмі фестивалю були представлені вистави з Дніпра, Коломиї, Херсона, Львова, Чернігова, Вінниці та Києва. Більшість презентували постановки сучасних п’єс українських драматургів, також було організовано круглий стіл та творчі зустрічі з новими авторами. У фестивалі брали участь особисто чи у форматі вистави такі вітчизняні драматурги: Я.Верещак, Н.Ворожбит, В.Даниленко, Ю.Максименко, О.Миколайчук, Н.Неждана та інші, а поза програмою – французький автор Ж.Моклер. Уже за два роки фестиваль став потужним мистецьким явищем України.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вистава «Краще б я народилася кішкою» отримала Гран-прі на фестивалі «Saint Muse»

Вистава «Краще б я народилася кішкою» за п’єсою «Кицька на спогад про темінь» Неди Нежданої театру Володимира Завальнюка «Перетворення» отримала приз «За кращу виставу» на Міжнародному фестивалі «Saint Muse», який проходить під егідою ЮНЕСКО в столиці Монголії Улан-Баторі. Постановка була створена внаслідок театрального проекту  драматургічного відділу Центру Курбаса і антології «Майдан. До і після».

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс п’єс для дітей та юнацтва «Добросії» і фестиваль «День театру» у Києві

Всеукраїнський фестиваль «День театру» провів конкурс п’єс для дітей і юнацтва «Добросії». Під час фестивалю у Малому драматичному театрі театрали мали можливість дізнатися більше про конкурс, його концепцію та перспективи, зокрема видання збірника вибраних п’єс. Після завершення конкурсу у Центрі Курбаса відбулася творча зустріч драматургів та режисерів і діалог про особливості п’єс для дітей і підлітків у наш час.
Модератором зустрічі стала Неда Неждана, а куратором конкурсу - Юлія Скибицька.

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black

Центр Леся Курбаса - 2017 - ГО Джойфест ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now