НОВИНИ січень 2018

Гарячий грудень Кінець року в Центрі Курбаса виявився багатим на різноманітні мистецькі події

https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/garyachiy-gruden

17 січня о 18.00 - презентація унікальної книги «ДРАМОВИЧОК» - першої антології п’єс для дітей та підлітків за час незалежності України. В рамках презентації – містична історія книги, анонси п’єс, фото і відео покази вистав, зустріч із упорядниками, драматургами, режисерами-постановниками і художником проекту. «ДРАМОВИЧОК» - перша антологія п’єс для дітей та підлітків за час незалежності України. До книги увійшло 20 п’єс - різних за жанром і стилістикою. Репрезентують видання автори різних поколінь – від «патріарха» дитячої літератури Всеволода Нестайка до наймолодшої «казкарки» Анни Багряної.

Збірка містить драматургію для малої сцени і для великої, мюзикли та п’єси для лялькового театру. Є твори, які неодноразово ставилися в Україні та за її межами, а є ті, що лише чекають на світло рампи. Химерні світи драматургії для дітей мають широку палітру сюжетів та образів: історичні, сучасні, позачасові, фантастичні. Вона поділена для зручності на три частини: «Драмовенятко» - для найменших малят, «Драмовичок» - для молодших «школяриків», а також «Драмовик» - для старших - підлітків. Це розмаїта антологія, яка дає широкий вибір для читачів та постановників різного віку і вподобань.

До книги увійшли п’єси І.Андрусяка, А.Багряної, Я.Верещака, А.Вишневського, О.Вітра, О.Вратарьова, О.Гавроша, О.Гончарова, Н.Гузєєвої, Б.Жолдака, С.Лелюх, Б.Мельничука, О.Миколайчука, Н.Нежданої, В.Нестайка, Н.Симчич. Автор і упорядник проекту – Надія Мірошниченко, співупорядники Ярослав Верещак і Олег Миколайчук, співробітники відділу драматургічних проектів НЦТМ імені Леся Курбаса. Редактор - Надія Симчич. Художнє оформлення Маркіяна Мірошниченка. Відділ драматургічних проектів висловлює подяку за допомогу авторській раді ДП УААСП. Це спільний проект Центру Курбаса і видавництва «Світ знань». e-mail: drama@i.ua Адреса: Київ, вул. Володимирська, 23-в, НЦТМ імені Леся Курбаса.

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black

Центр Леся Курбаса - 2017 - ГО Джойфест ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now