НОВИНИ квітень 2018

Збірка «Драмовичок» нагороджено  літературною премією «Глиняний кіт»

Перша антологія сучасних українських п’єс для дітей та підлітків «Драмовичок» отримала приз «Глиняний кіт» Київського відділення НСПУ в номінації «краща антологія року».
Проект драматургічного відділу НЦТМ імені Леся Курбаса та видавництва «Світ знань» - це вже третя нагорода видань антологій, упорядниками і творцями яких стали співробітники і драматурги Центру, зокрема книги українських п’єс «Таїна буття» і «Мотанка».
Упорядники і автори антології Ярослав Верещак, Неда Неждана, Олег Миколайчук. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Драматургічний проект «Авансцена» у відкритому доступі на сайті Центру Курбаса.

АВАНСЦЕНА-ВЕБ-ВЕРСІЯ 
Авансцена – це широкий спектр інформації про новітню драму:  біографії та анотації творів майже півсотні авторів, а також видання, проекти, фестивалі, конференції тощо.
Основний розділ «Дійові автори» знайомить із драматургами, які мешкають в Україні і написали п’єси українською мовою, вже знайомі широкій аудиторії, тобто мають публікації, відзнаки, постановки, брали участь у конкурсах і фестивалях тощо. Це представники різних поколінь та стилістичних напрямів, які активно працюють саме в період незалежної України. Наприкінці започатковано розділ «Дебют», де можна познайомитися з п’єсами початківців.

В «Авансцені» є інформація про видання книг: авторські драматургічні збірки, антології новітньої драми, часописи та наукові книги про нашу драматургію останніх років.
В «Авансцені» є основні драматургічні проекти, а саме: електронні бібліотеки, серії видань, збірники анотацій п’єс, науково-практичні конференції, майстер-класи за участі українських та зарубіжних драматургів, читки й обговорення п’єс, конкурсів, фестивалів тощо. Важливою частиною «Авансцени» став розділ «Українська драматургія за кордоном», де зазначено, в яких країнах і міжнародних форумах ставилися, публікувалися наші автори.

Веб-версія «АВАНСЦЕНА» має додаток із повними текстами анонсованих п’єс.

Упорядники: драматурги Ярослав Верещак, Олег Миколайчук, Неда Неждана, відділ драматургічних проектів НЦТМ імені Л.Курбаса.
Художник: Ольга Новікова. Веб-версія: Діана Копйова.

Збірник розрахований на літераторів, режисерів, акторів, науковців, журналістів, перекладачів і всіх тих, хто цікавиться сучасною п’єсою.

http://www.kurbas.org.ua/avanscena/avanscena.html  

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black

Центр Леся Курбаса - 2017 - ГО Джойфест ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now