НОВИНИ 2017

Оголошується цьогорічний конкурс Євродрама.

Eurodram (Євродрама) є європейською мережею перекладів драматургії.

Eurodram запускає дві серії конкурсу п’єс на два роки, завдяки яким він приймає пропозиції для оригінальних п'єс (парні роки) та перекладів п'єс (непарні роки), написаних мовами європейських, середньоазіатських та середземноморських регіонів. Необхідно надсилати кожну п'єсу разом із короткою анотацією українською та англійською (французькою) мовами, не більше 2-х від одного автора на адресу: nedanejdana@yahoo.com

Кінцевий термін: 31 грудня 2017 року. Вибір буде оголошений 15 березня 2018 року.

Для отримання додаткової інформації про умови, перегляньте: http://www.sildav.org/eurodram/presentation-a-mode-demploi

8 грудня 2017 в Житомирському Домі української культури відбулася Презентація новітньої драматургії і молодого кіно України для дармоїдів та драмолюбів, а також шанувальників українського кіно.

Модератор Неда Неждана презентувала антології та проекти драматургічного відділу Центру Курбаса: «Голос тихої безодні та інщі голоси» (моноп’єси), "Мотанка" (жіноча драма), "Майдан: до і після" (актуальна драма), «Таїна буття» (біографічна), інформаційні збірники «Авансцена», «Коло авторів» та інші з фото- і відеопоказами. В рамках презентації був показ ігрових фільмів «Лесь. Маленька драма» про Леся Курбаса та «Легенда про госпітальєрів» про гібридну війну на сході України режисера Маркіяна Мірошниченка.

01 листопада 2017 в Центрі Леся Курбаса відбулась презентація збірки КОЛО УЧАСТІ АВТОРІВ - Збірка анотацій п`єс сучасної драматургії Випуск №1 Київ - 2017

20 жовтня 2017 у Греції в місті Лариса відбулася прем’єра п’єси «Станція, або Розклад бажань на завтра» Олександра Вітра у перекладі грецькою в постановці Інни Єрмак.

На міжнародному драматургічному конкурсі Пальмарес в Ліоні (Франція) в номінації «іноземна п’єса» вперше були відзначені 3 українські п’єси – «На початку і наприкінці часів» П.Ар’є, «Гімн демократичної молоді» С.Жадана, «Заблукані втікачі» Н.Нежданої.

27 жовтня 2017 Прем’єра вистави «Малюнок на замерзлому вікні» Володимира Даниленка
Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса
Театр "Перетворення", режисер Володимир Завальнюк,  актриса – Олена Мотовилова
Це історія про містичну дитячу любов, яку не може вбити ні суєта, ні благополуччя, ні байдужість, ні час.

На фестивалі витончених мистецтв «АМПЛУА» відбувся конкурс «Краща п’єса п’ятиріччя», до якої увійшли 5 творів: Анни Багряної, Олександра Вітра, Олександра Гавроша, Максима Курочкіна, Неди Нежданої. Переможцем номінації стала п’єса «Ніч вовків» О.Вітра.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 жовтня 2017  Прем’єра вистави «ІГРИ ВОВКІВ БАЛЬЗАКІВСЬКОГО ВІКУ»

 за п'єсою "Оноре, а де Бальзак?" Олега Миколайчука, Неди Нежданої

НЦТМ імені Леся Курбаса спільно з театром МІСТ, постановка Олександра Мірошниченка
Ролі виконують: Денис Щербак, Катерина Левіна, Дмитро Левенко, Уляна Ліб.
Вистава презентує парадоксальний погляд на знакову постать літератури, чиє життя і творчість тісно пов’язані з Україною. Історія кохання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської стала легендою. "Нерозгадана чужоземка", "кохана вовчиця", одне слово, фатальна жінка… Оригінальну версію кульмінації цього роману і презентує вистава.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вересень 2017 В рамках фестивалю альтернативного театру «Золота Хортиця» в Запоріжжі відбулися показ постдокументальної вистави «Теорія великого фільтру» у Театрі Сучасного Діалогу з Полтави, драматургічні майстер-класи  Неди Нежданої, сценічні читання фрагментів актуальних п’єс із антології «Майдан. До і після» (театр-лабораторія Ві,  Гармидер): «Лабіринт» О.Вітра, «Майдан інферно» Н.Нежданої, «Ми, Майдан» Н. Симчич.  

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Instagram Basic Black

Центр Леся Курбаса - 2017 - ГО Джойфест ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now